Agencja opiekunek

Opiekunka do dzieci to w obecnych czasach dość często poszukiwana osoba. Zapracowani rodzice, ciągły brak czasu na kontakt z własnymi dziećmi sprawia, iż dobra opiekunka do dzieci to prawdziwy skarb.
Jeśli kochasz dzieci, masz dużo czasu, ruchome godziny pracy lub też pracujesz na  umowę zlecenie bądź o dzieło, zastanów się czy nie jest to dobry pomysł na biznes?
Ten interes cechuje się między innymi tym, że nie są wymagane od nas wielkie inwestycje.

Możemy stworzyć agencję opiekunek, która będzie odpowiednio weryfikowała osoby chętne do pracy w roli opiekunki. Nasza działalność będzie skupiała się na pośrednictwie w znalezieniu najlepszej opiekunki dla dzieci ewentualnie dla osób starszych.
Społeczeństwo polskie w zastraszającym tempie się starzeje, dlatego też nasz przepis na biznes w postaci agencji opiekunek może być strzałem w dziesiątkę.
Najważniejsze jest, byśmy znaleźli odpowiednią grupę osób, w większości będą to kobiety, które chętnie dorobią na opiece nad dziećmi lub starszymi.

By nasza firma miała dobrą renomę musimy pamiętać o tym, żeby opiekunki, które pozytywnie przeszły rozmowę rekrutacyjną w naszej agencji, były osobami uczciwymi i chętnymi do pomocy innym. Jeśli już odpowiednio zweryfikujemy przyszłe opiekunki do dzieci, możemy mieć pewność, że uporaliśmy się z największą trudnością w tym biznesie.

Będąc agencją pośredniczącą w doborze opiekunek możemy liczyć na zarobki w okolicach od minimum 200 do prawie 400 złotych za polecenie klientom jednej opiekunki.
Warto rozważyć również formę opieki czasowej, kiedy rodzice chcą dla przykładu pójść razem do kina i na ten czas nie mają osoby opiekującej się ich dziećmi.

Z niezbędnych inwestycji na rozruch tej formy działalności, z pewnością przyjdzie nam zakupić telefon i wynająć lokal, w którym będą pracować nasi współpracownicy.

Dobra skuteczna reklama promująca nasz nowy biznes, która przekaże potencjalnym klientom informację o usługach, które proponujemy z pewnością przyczyni się do zwiększenia zakresu naszej działalności, a w przyszłości i zarobków możliwych do osiągnięcia w tym biznesie.

One thought on “Agencja opiekunek

  • 30 listopada 2020 o 12:10
    Permalink

    Aplikacja Hrily.com wspomaga pracę agencji opieki w codziennych obowiązkach.
    Rodziny, opiekunowie, wyjazdy, pośrednicy, tworzenie dokumentów, transport, rozliczenia

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *