Sklep alpinistyczny

Zima nie odpuszcza, co znaczy dla amatorów białego szaleństwa wielką radość, także dla alpinistów. W tej zimowej aurze proponujemy wam uruchomienie specjalistycznego sklepu alpinistycznego. Jak w każdym pomyśle na biznes nie obędzie się bez założenia działalności gospodarczej. Kolejno czeka nas wynajęcie lokalu i zakupienie towaru. W takiej dziedzinie jak alpinistyka nie ma mowy o jakichkolwiek … Czytaj dalej

Korty tenisowe na wynajem

Tenis to od kilku lat dyscyplina sportu, która zyskała mocno na popularności po tym, jak nasi zawodnicy zaczęli osiągać sukcesy na arenie międzynarodowej. Od tego czasu przybyło chętnych by uprawiać ten sport. Chcąc być w zgodzie z tą tendencją, możemy pomyśleć o zakupie lub dzierżawie ziemi, na której zbudujemy korty tenisowe.

Czytaj dalej

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)

Park linowy

Ostatnimi czasy stały się popularny eventy dla firm w postaci wyjazdów integracyjnych, ofert gry w paintballa, wspinaczki i innych atrakcji.
Dla całej rodziny wypad w miejsce turystyczne atrakcyjne pod względem lokalizacji to dość pokaźny wydatek, a jeśli w najbliższej okolicy pojawią się miłe oferty spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, to wtedy łatwiej zorganizować taki wypad.

Czytaj dalej

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Przenośne ścianki wspinaczkowe

Jesteś pasjonatem wspinaczki, interesujesz się tym sportem, dlaczego więc nie uczynić jej sportem ogólnodostępnym poprzez inwestycję w ścianki przenośne.

Wspinaczka daje nam nie tylko ogromna satysfakcję, ale także służy zdrowiu. Jest sportem przeznaczonym dla osób, które mają problemy z właściwą postawą ciała, szczególnie z kręgosłupem. Firmy coraz częściej organizują wyjazdy integracyjne połączone ze wspinaniem, bo jest do okazja do ćwiczenia ciała i rozwijania zaufania do partnera asekurującego z liną.

Czytaj dalej

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)