Usługi pielęgniarskie w domu pacjenta

Czy myśleliście kiedyś by uruchomić agencję pracy dla wykwalifikowanych pielęgniarek i uczynić z tego dobry pomysł na biznes?

Na usługi medyczne w domu chorego z pewnością będzie popyt, ponieważ zwiększa się liczba osób starszych, które wymagają opieki medycznej na różnym poziomie zaawansowania.
Pielęgniarka opiekująca się chorą osobą może pobierać w stolicy nawet do 15 złotych za godzinę opieki.

By nasza agencja zarabiała na siebie powinna liczyć przynajmniej dziesięciu pracowników, gdyż wtedy możemy spodziewać się zwrotu kosztów z poniesionej inwestycji. Jako właściciele agencji zatrudniający pielęgniarki możemy pobierać 2 złotową prowizję od każdej rozpoczętej godziny pracy naszego pracownika, co po podsumowaniu daje nam nawet do 3 tysięcy złotych w ciągu miesiąca.

Pamiętajmy, że rynek, w którym zamierzamy otworzyć własną działalność będzie się zwiększał.
Co należy do zakresu usług świadczonych w domu chorego?

Do podstawowych badań należą zastrzyki, pomiar ciśnienia krwi, zmiana opatrunków, pobranie krwi. Te usługi nie wymagają od nas specjalnych nakładów finansowych. Z naszej strony jako pomysłodawcy biznesu wystarczy, gdy poniesiemy koszty marketingu, ogłoszeń, telefonu, sprzętu,   opcjonalnie samochodu. Na  całość działalności, poza autem, musimy liczyć około 20 tysięcy złotych.

Wraz z rozwojem naszego interesu, koszty te powinny maleć, szczególnie gdy kosztowny marketing zacznie się zwracać w postaci dużej ilości zleceń i skutecznej rekomendacji agencji poprzez zadowolonych pacjentów.
Pomyśl czy i dla ciebie nie będzie to dobry przepis na nowy biznes?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *