Święty Mikołaj

Dobrym pomysłem na biznes może być praca tymczasowa. Zbliża się okres świąteczny, a w szczególności niecierpliwie oczekiwane przez dzieci odwiedziny Świętego Mikołaja, Gwiazdora lub Śnieżynki.

Czas Bożego Narodzenia to idealny okres nie tylko dla tych, którzy bogatymi wystawami sklepowymi kuszą przechodniów czyli potencjalnych klientów, ale też czas dla chcących dorobić parę groszy. Kryzys gospodarczy w tym okresie schodzi na drugi plan, a na pierwszy wysuwają się wysokie obrotu w handlu.

Polacy nie lubią szukać oszczędności, gdy w grę wchodzą świąteczne wydatki. Połowa z tych wydatków przeznaczona jest na zakup prezentów, co sprawia iż nasz pomysł na biznes, czyli wcielenie się w postać popularnego Świętego Mikołaja może być szansą na podreperowanie domowego budżetu.

Jest to praca idealna dla osób, które mają elastyczny czas pracy, w szczególności dla studentów studiów dziennych. Bycie Świętym Mikołajem w dużym centrum handlowym jest okazją do całkiem niezłego zarobku i sprawienie sobie dodatkowych dochodów na świąteczne prezenty dla naszych najbliższych.

Wszyscy, którzy pragną tym zajęciem dorobić, nie powinni zwlekać z decyzją o chęci kandydowania na sklepowego Świętego Mikołaja.

Jeśli już dziś chciałbyś się wcielić w Świętego Mikołaja, możesz przesłać agencji pracy swoją ofertę, ale też pomyśleć, czy dodatkowo nie umieścić swego ogłoszenia w Internecie, co daje szansę na duże nim zainteresowanie. Odwiedzając agencję pracy tymczasowej mamy możliwość pozostawienia naszego podania o pracę, a jej pracownicy załatwią wszelkie formalności, które będą związane z aplikowaniem na wybrane przez nas stanowisko.

2 thoughts on “Święty Mikołaj

 • 1 grudnia 2010 o 12:40
  Permalink

  Heh, to jest świetny pomysł na biznes. Moja znajoma ma małe dzieci. Rok temu „dorabiałem” jako Święty Mikołaj 🙂 20 minut – 50 zł zarobku na czysto 🙂 Pewnie dałoby się z tego nawet więcej wydusić. Polecam 🙂

  Odpowiedz
  • 3 grudnia 2010 o 15:51
   Permalink

   Mi się też kiedyś zdarzyło. Było trochę śmiechu, a dzieciaki zadowolone z prezentów 🙂

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *