Automat z częściami do rowerów

Automat sprzedający części rowerowe może być całkiem niezłym pomysłem na dodatkowy dochód.
Każdy z nas wie, że sklepy rowerowe nie są tak dostępne, jeśli chodzi o godziny otwarcia jak dla przykładu supermarkety. Większość rowerzystów uruchamia swe dwukołowce w okresie letnim w weekendy, kiedy nie ma szans zakupić potrzebnych części rowerowych w sklepie rowerowym.

Nasz pomysł na biznes chce was – właścicieli sklepów rowerowych zachęcić do postawienia automatów sprzedających części rowerowe. W takim automacie zakupić będzie można podstawowe, najważniejsze części, które najszybciej się zużywają. Teraz już nie będziesz się musiał martwić, co się stanie gdy nagle pęknie ci w rowerze łańcuch lub przebijesz dętkę. Defekty te często stają się przyczyną zaniechania wycieczki rowerowej i zepsucia sobie humoru.
Wystarczy by kilka takich automatów zostało rozlokowanych na terenie miasta, a problemy z niemiłymi sytuacjami rowerowymi zostaną na zawsze rozwiązane.

Rozwiązanie te znalazło zastosowanie u producenta rowerów Trek, który jako pierwszy postawił w swym sklepie maszynę oferującą części rowerowe, w szczególności są to dętki, suporty, łatki, oleje, łańcuchy, smary, gaz do opon i amortyzatorów. Wraz ze sprzedażą części Trek zaoferował też swym klientom możliwość zakupu słodkich przekąsek.

Bu urozmaicić swój nowy interes warto podpatrzyć rozwiązania Treka i zainstalować także stanowisko, gdzie klienci będą mogli podwiesić rower – podnośnik rowerowy, przydatny przy drobnych naprawach oraz kompresor do pompowania dętek.
Pomysł ten wydaje się w Polsce dość nowatorski, gdzie przy dużej ilości sklepów rowerowych możesz zaoferować coś ciekawego, co pozwoli tobie zwiększyć swe dochody, przy niewielkim wkładzie finansowym. Montaż stanowiska, na którym klient dokona szybkich przeglądów serwisowych to także element przyciągający klientów.

Idea ta, stworzona przez grupę Trek zrównała szanse rowerzystów i dała im podobne możliwości naprawy swego sprzętu, jaki mają motocykliści na wielu stacjach benzynowych.
Masz sklep rowerowy, który boryka się z finansami, zastanawiasz się co zrobić, by zwiększyć swe przychody – już dziś pomyśl o montażu automatu z częściami rowerowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *