Psi fryzjer

Lubisz psy i chętnie się nimi zajmujesz? Ten pomysł na biznes może być idealnym dla ciebie.
Zostań psim fryzjerem. Zadbany i czysty pies będzie wizytówką każdego właściciela.

Z pewnością przyznacie nam rację, że nic tak nie daje powodu do dumy jak spacer z pięknie wyglądającym psem. Ty także możesz przyczynić się do tego, iż po ulicy spacerować będą zadbane psy, jeśli otworzysz działalność w tym zakresie.

Nasz interes będzie oferował szeroki zakres usług związanych z fryzjerstwem psim, począwszy od podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jak czesanie, strzyżenie, aż po trymowanie i inne profesjonalne usługi – kąpiele. Troskliwy właściciel chętnie odda swego pupila do takiego gabinetu, gdzie ze szczególną troską podchodzą do każdego ‘klienta’. Prowadzona przez nas działalność powinna być oparta na jednostkowym podejściu do każdego ps. Uważna obserwacja nowoczesnych metod strzyżenia psów i zabiegów kosmetycznych sprawi, iż możemy liczyć na popyt na nasze usługi, a stąd krótka droga by być polecanym innym.
Jakie usługi możemy oferować?

Podstawowy zakres to rozczesywanie sierści skołtunionej, z uwzględnieniem długowłosych psów, pielęgnację oczu, uszu, opuszek, usuwanie obumarłych włosów, trymowanie psów szczególnie szorstkowłosych, pełen zakres strzyżenia, z uwzględnieniem życzeń klienta oraz kąpiele.

By nasz biznes dobrze prosperował warto zainwestować w kosmetyki i preparaty dobrych marek oraz suszenie pod standard konkretnej rasy. Obecnie dużą popularnością cieszą się kąpiele SPA, kąpiele lecznicze oraz ‘na sucho’.
Rozeznanie na rynku usług związanych z fryzjerstwem psim pozwoli wprowadzić do naszego salonu nowości, jak perfumowanie, doradztwo związane z codzienną pielęgnacją
i doborem kosmetyków codziennych.

Psi fryzjer to nie tylko dobry przepis na biznes, ale także możliwość obcowania ze zwierzętami, które kochamy najbardziej. Przyjazna atmosfera naszego gabinetu sprawi, iż zwierzęta czuć się będą komfortowo i bezpiecznie, a ich właściciele wyjdą z niego równie zadowoleni.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Psi fryzjer, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *