Produkcja naturalnych materaców

Do jednych z najważniejszych potrzeb ludzkich należy sen.  Czy i ty pomyślałeś kiedyś, by na bazie snu zbudować nowy pomysł na biznes?
Obecne na rynku materace to produkty wykonane z tworzyw sztucznych, jak polietylen, który nie służy ani zdrowiu człowieka, niszcząc przy okazji także naturalne środowisko.

Proponujemy tobie uruchomienie biznesu, którego zadaniem będzie produkcja materaców, które powstaną tylko z naturalnych, przyjaznych dla człowieka materiałów.

Takie materace powstałe z gąbki, przetworzonej stali i pokryte bawełną mogą stać się hitem w naszej ofercie. Im materac powstanie z bardziej odzyskanych materiałów, tym większe ma szanse zostać nazwany „zielonym” produktem. W produkcji tychże materaców zakład powinien kierować się normami i standardami, które zostają przypisane do danego procesu.

Cząstki srebra mogą nam posłużyć jako element bakteriobójczy, a zielona herbata będzie pełniła funkcję składnika zapachobójczego.

Nasza firma może korzystać, za zgodą i ustalonymi opłatami z licencji  innych firm, które produkują podobne materace. Do ułatwienia pracy z pewnością przyczyni się system, który odpowie za bezpróżniowe zapakowanie wytworzonych materaców. Taki sposób zapakowania ułatwi klientom transport do domu, bez konieczności zamawiania dodatkowych środków lokomocji. Oprócz wygody jest to także, ze strony naszej firmy ukłon w stronę klientów i oszczędzenie im dodatkowych kosztów.

Zakupiony w naszym sklepie materac dochodzi do właściwych sobie kształtów w ciągu 3 dni. Naturalne materace produkowane są już od kilku lat w USA, koszt zakupu jednego z nich wynosi około 400 dolarów i w ramach tej opłaty doliczony jest już transport. Oprócz materaców powstają również poszewki, poduszki, a wszystko z materiałów naturalnych.

Może i w Polsce warto zainteresować się taką działalnością i otworzyć własną produkcję materaców z naturalnych składników?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *