Naklejki na samochód

Chcesz wcielić w życie swój niepowtarzalny pomysł na biznes? Każdy z nich będzie godny polecenia, o ile sam w niego wierzysz i sprawisz, że zyska uznanie wśród osób szukających inspiracji dla założenia własnej firmy.

Chciałbyś sprawić by twoje auto zyskało oryginalny charakter? Nie miałeś na tyle szczęścia by zakwalifikować się do programu 'Pimp my ride’? – nic straconego, możesz założyć swój nowy biznes oferujący zdobienie samochodów. W Stanach Zjednoczonych takie usługi cieszą się olbrzymim powodzeniem.

Jakie usługi możesz zaoferować? W podstawowej ofercie powinny znaleźć się naklejki na auta i podobnie jak firmy amerykańskie warto wejść we współpracę z artystami światowej klasy, gdyż wtedy mamy pewność, iż będą one oryginalne. Klienci z pewnością będą chcieli zlecić nam zaprojektowanie swych własnych pomysłów na naklejkę, a wtedy zdolni, współpracujący z nami artyści zrobią to w błyskawicznym tempie.

By nasza firma stała się rozpoznawalna i zwiększała swe dochody można rozpisać konkurs na naklejkę tematyczną, a zwycięzcy konkursu zaproponować nieduży procent ze sprzedaży jego wzoru. Taki plan marketingowy przyczyni się do zwiększenia zainteresowania naszym biznesem nowych projektantów, a my w ramach nagrody możemy także zaoferować swe własne produkty.

Za jedną naklejkę na samochód ustalmy cenę, która nie będzie zniechęcała do zakupu, pozwalając przy tym powiększać zyski firmy. Najlepszym wyborem będzie cena sięgająca ok. 100 zł za jedną naklejkę, a za zestaw możemy żądać nawet dwunastokrotnie więcej, w zależności od ilości produktów. Zwróćmy uwagę, że naklejki przez nas produkowane powinny być zaprojektowane tak, by utrzymywały się na karoseriach przez minimum półtoraroczny okres.

W czasach, gdy każdy szuka sposobu na wyróżnienie się z tłumu, nasza oryginalna naklejka na samochód może stać się świetnym przepisem na biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *