Urządzanie garaży

Urządzanie garaży – brzmi to może dość nowatorsko, ale proponujemy tobie, byś pochylił się nad tym pomysłem na biznes.  Już od kilku lat tego rodzaju usługi proponowane są przez specjalistów spoza granic naszego kraju. Nisza ta w Polsce nie została jeszcze opanowana, także możesz być prekursorem tej branży.

Bądź pierwszy i otwórz firmę, która będzie urządzała garaże. Jeśli nie wiesz czy byłbyś w stanie sobie poradzić na tym rynku, zaufaj Amerykanom, którzy wypróbowali już ten biznes i zdecyduj się na franchising. Zyskujesz licencję, dzięki której korzystasz z marki wypromowanej za granicą, a także porad specjalistów.

Nie musisz się martwić czy znajdziesz zapotrzebowanie na usługi tego typu, gdyż możesz objąć swym zasięgiem miliony garaży, gdzie panuje chaos i nieporządek, a pamiętaj, że co roku powstają nowe garaże, czekające na ich urządzenie.
Nie masz pewności czy taki przepis na biznes będzie rentowny w Polsce i czy sobie poradzisz?

Twoja firma nie musi urządzać garaży od A do Z, możesz realizować częściową obsługę i dla przykładu polecić klientowi montaż nawierzchni antypoślizgowej. Do kompleksowych usług z pewnością klienci muszą dojrzeć, a wtedy możesz liczyć na realizacją urządzenia garażu od posadzki aż po miejsce, gdzie znajdą się rowery, narzędzia.

Na twoją korzyść działa brak konkurencji w tym segmencie i możliwość wypromowania tego biznesu na cały kraj, a jeśli zdołasz zainteresować swą ofertą przyszłych klientów, twe zyski będą wzrastać. Myślę, że każdy z nas zna co najmniej jedną osobę, w której garażu przydałaby się profesjonalna ręka. To od takiej szeptanej reklamy możesz zacząć rozwijać swój  biznes, a z pewnością znajdą się kolejne osoby, które zamówią usługę w twej firmie.
To twój nowy interes sprawi, że zwykły garaż stanie się miejscem, które kojarzone odtąd będzie z porządkiem i dobrym wykorzystaniem przestrzeni, a ty zyskasz ogromną satysfakcję i niezłe dochody.

2 thoughts on “Urządzanie garaży

 • 7 grudnia 2011 o 10:50
  Permalink

  Pomysł bardzo ciekawy, ale jeśli w grę wchodzi licencja (franczyza), to chciałbym wiedzieć coś więcej o franczyzodawcy, warunkach itp. O tego rodzaju usłudze słyszę po raz pierwszy, a temat jako taki jest dość „wdzięczny”. Jeśli można – gdzie znaleźć trochę więcej informacji.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz
  • 7 grudnia 2011 o 21:50
   Permalink

   Witam 🙂 Polecam rozejrzeć się po amerykańskich serwisach tego typu. Tam można doszukać się więcej szczegółowych informacji.

   Pomysł zaczerpnięty jest z USA.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *