Kręgielnia

Biznesem mocno opłacalnym, aczkolwiek wymagających sporych nakładów finansowych jest własna kręgielnia.

Kręgielnia to miejsce, gdzie w miłej atmosferze spędzamy wolny czas. W centrach miast jest to dość często poszukiwana, poza pubem rozrywka. Jak w każdym biznesie, także i tutaj niezwykle istotnym elementem jest dobra lokalizacja, od której zależą między innymi nasze przyszłe dochody.

Wzorowa kręgielnia

Wzorowa kręgielnia to taka, która dysponuje minimum dziesięcioma torami do gry. Taka inwestycja to wydatek dochodzący do miliona złotych. Dobrym akcentem jest zainwestowanie także w bar, gdzie gracze spotkają się na konsumpcji dobrych przekąsek. W działalności opartej na prowadzeniu kręgielni nie możemy liczyć tylko na kręgle, warto byśmy wprowadzili do naszego salonu także stoły bilardowe, automaty do gier, tak by uczynić z niego centrum rozrywki. Ta inwestycja sprawi, iż zwiększą się nasze szanse zarobku, ponieważ klienci będą do nas wpadać nie tylko w celach bowlingowych.

Dyspozycja w kręgielni instruktorem gry jest miłym akcentem w kierunku klientów, chociaż trzeba zaznaczyć iż gra w kręgle to raczej prosta rozrywka, która opiera się na opanowaniu podstawowej techniki gier.

Wraz ze wzrostem ilości kręgielni popularny stały się w Polsce zawody bowlingowe. Jako właściciele kręgielni możemy ją zaoferować jako miejsce rozgrywania tychże rozgrywek. Kręgle to także idealny sposób na spotkanie integracyjne dla pracowników firm.
Średnie godzinne wynajęcie jednego toru waha się w granicach 50zł, co plasuje nasz biznes jako bardzo opłacalny, dlatego warto zadbać o to, by nasza lokalizacja przyciągała jak największe rzesze klientów.

Pomimo dużej dochodowości tejże działalności warto przed jej rozpoczęciem zadać sobie pytanie czy jestem osobą na tyle obrotną i zapoznaną z konkurencją, warunkami, by móc w stanie rywalizować z innymi kręgielniami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *