Sprzedaż odzieży roboczej

Sprzedaż odziezy roboczej to pomysł na biznes, który na pierwszy rzut oka wydawać się może mało innowacyjny.
My proponujemyale oprzeć tą działalność na zbyciu wraz z odzieżą roboczą, także odzieży reklamowej. Wielu przedsiębiorców pragnie wyróżniać się na tle konkurencji, a oryginalna odzież będzie tego dowodem.

Naszą ofertę skierujmy do przedstawicieli mniejszych firm, które dopiero zaczynają swą przygodę z biznesem. W przypadku dużych przedsiębiorstw jest o tyle trudniej zdobyć zamówienie, gdyż mają już one wypracowane kontarkty z producentami odzieży roboczej.

W Polsce popularne jest podpisywanie umów na świadczenie usług, gdzie głównym kryterium jest  cena, a nie jakość produktu. Nasza firma powinna przede wszystkim stawiać na jakość wytwarzanej odzieży roboczej i reklamowej. Oryginalne pomysły są jak najbardziej mile widziane.

Jakiego rodzaju inwestycje musimy ponieść, by nasz nowy biznes dobrze wystartował?
Kwota, którą potrzebujemy na rozkręcenie interesu to co najmniej 70 tysięcy złotych. Z tej kwoty opłacimy projekty odzieży, jej uszycie przez krawców i przygotowanie profesjonalnych katalagów prezentujących naszą ofertę.

W dobie internetowej reklamy, która jest tak samo skuteczna jak formy tradycyjne, nie zapominajmy, iż wiele osób będzie zadowolonych, gdy zostaną uraczeni drukowanym katalogiem ofertowym.

Ceny za odzież roboczą będą zależne od jakości wykonania, rodzaju użytego materiału. Najtańsze z ubrań roboczych mogą zaczynać się już od 60 złotych. Dla każdego z klientów cena będzie istotna, dlatego warto wziąć to pod uwagę, kiedy przyjdzie nam szacować planowane zyski z naszego nowego biznesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *