Produkcja sanek / producent sanek

Nadciągająca zima, przez synoptyków zapowiadana jako bardzo mroźna, każe nam już dziś w okresie jesiennym pomyśleć o tym, w jaki sposób umilić czas naszym dzieciom na świeżym powietrzu. Idealnym rozwiązaniem na zabawy na śniegu jest jazda na sankach. Niejedno dziecko chciałoby cały dzień w okresie ferii zimowych spędzać na sankach. Producenci sanek nie nadążają wtedy z zamówieniami – ich produkcja może być doskonałym pomysłem na biznes.

Sanki sprzedają się znakomicie w dużych centrach handlowych czy sklepach z zabawkami dla dzieci. Ostatnimi czasy, kiedy Polskę nawiedzają znowu mroźne zimy, nie powinniśmy mieć problemu, by sprzedać to, co wyprodukujemy, czyli sanki.

Co potrzeba, by zrealizować taki pomysł? W naszym przypadku powinniśmy najpierw pomyśleć o odpowiedniej lokalizacji naszego biznesu – musimy znaleźć miejsce produkcyjne – może to być zaprzyjaźniony zakład stolarski, który będzie dla nas wykonywał siedziska do sanek oraz wykonawców metalowych płóz. Zanim przystąpimy do realizacji tego pomysłu, powinniśmy się także zorientować, jaki koszt musielibyśmy ponieść w związku z produkcją i czy jest coś, czym moglibyśmy się zająć sami, abstrahując od finalnej dystrybucji i transportu sanek do docelowych miejsc sprzedaży czyli sklepów.

Znalezienie dobrego i taniego stolarza oraz osoby wykonującej metalowe płozy będzie już dla nas połową sukcesu. Dobrym pomysłem na biznes saneczkarski może być także produkcja sanek dla bliźniaków, które są idealnym rozwiązaniem dla dwójki rodzeństwa w podobnym wieku, gdyż mogą razem na nich jeździć.

5 thoughts on “Produkcja sanek / producent sanek

 • 9 listopada 2010 o 08:51
  Permalink

  Tak , produkcja sanek może przynieść niezmierne bogactwo.

  Odpowiedz
  • 9 listopada 2010 o 12:16
   Permalink

   A nie ? 🙂 Myślę, że w dobrym sezonie zimowym, można znacznie podreperować swój budżet.

   Przykładowo, poprzednia zima była tak intensywna, że wszystkie sanki były wykupowane od razu, a niedobory były nadal.

   Szczególnie powodzeniem cieszyły się sanki dla bliźniąt 😉

   Odpowiedz
  • 9 listopada 2010 o 13:52
   Permalink

   Osobiście kupiłem sanki sportowe dla klientów mojego pensjonatu. Teraz muszę już tylko pomyśleć o kaskach bo moi goście wszystkich wyprzedzają:D

   Odpowiedz
 • 9 listopada 2010 o 12:41
  Permalink

  Sądze że to dobry pomysł – jak popatrze z jaką szybkością moje dziecko potrafi zniszczyć sanki to sam muszę kupić 2-3 sztuki na sezon 🙂

  Odpowiedz
  • 8 października 2011 o 20:49
   Permalink

   Jak chcecie dobre,wytrzymałe i pięknie wykonane sanki to skontaktujcie się z człowiekiem, który takie robi, a nazywają się one Bajkowe Sanki Kuligowe.
   Kochani gość robi super saneczki, które ja kupiłam do mojego ośrodka wypoczynkowego i w trakcie sezonu zostały mi 3 sztuki z 30, ponieważ moim klientom podobały się tak bardzo, że kupili je ode mnie jako pamiątki z pobytu Chcecie wiedzieć dlaczego tak się dzieje to zadzwońcie podam Wam telefon, a facet na pewno przyśle Wam zdjęcia. 516 146 096 Pan Jacek. Ja już zamówiłam na ten sezon 100 sztuk i oby mi ich brakło. Facet pomógł nam zarobić fajne pieniądze i promować ośrodek.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *