Sprzedaż drewna kominkowego

Sprzedaż drewna kominkowego może być dobrym pomysłem na biznes w szczególności w okresie jesienno-zimowym, gdzie w prawie każdym domku jednorodzinnym znajdziemy kominek. Wiele osób ogrzewa kominkiem z płaszczem wodnym domy, widać to głównie w okresie jesiennym, kiedy ogrzewanie piecem staje się nieopłacalne.

Nasza firma może oferować usługi zakupu i dystrybucji drewna kominkowego. Najważniejszym elementem naszego biznesu będzie znalezienie odpowiedniego dostawcy drewna , którego możemy poszukać przez miejscowe nadleśnictwa, tartaki czy też ogłoszenia w Internecie. Mieszkańcy nowoczesnych osiedli z pewnością nie będą mieli czasu szukać drewna, tylko klikając w Internecie w dostawców drewna w ten sposób ich zyskają. Najlepsze drewno kominkowe to brzoza, dąb, bo palą się stosunkowo długo w porównaniu do sosny, która wydziela nieprzyjemny zapach.

Nasze drewno musi być znakomitej jakości, dlatego starajmy się znaleźć dobrego dostawcę, który będzie dysponował dużymi ilościami drewna brzozowego i dębowego. Do kosztów naszej nowej działalności musimy doliczyć także bus do rozwożenia drewna, piłę oraz miejsce na jego składowanie.

Jeśli drewno, które zamierzamy zakupić jest dobrej jakości, ale w miejscu sporo oddalonym od naszego placu, wtedy  najlepiej zdecydować się na zakup całej partii, by w ten sposób zaoszczędzić na transporcie. Pomyślmy także o odpowiedniej promocji naszego przedsięwzięcia, tak by było o nas głośno na dobry początek w lokalnej prasie.

Po przeprowadzenie szczegółowej analizy nowego pomysłu na biznes, nie zostaje nam nic innego jak wchodzenie na rynek z naszą działalnością czyli sprzedażą drewna kominkowego. Dobre sprawdzone drewno to towar ze wszech miar deficytowy, dlatego nie powinniśmy mieć problemu z odnalezieniem klientów.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 3.0/5 (1 vote cast)
Sprzedaż drewna kominkowego, 3.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *