Nadruki na koszulkach

Czy zastanawialiście się kiedyś co kupić na urodziny, imieniny swym przyjaciołom?

Pewnie niejeden z was stał przed takim dylematem, a zbliżająca się okazja jeszcze bardziej napędzała stres i frustracje, że ciągle nie mamy wybranego prezentu.
Co powiecie na produkcję indywidualnych koszulek, z nadrukiem zleconym lub zaprojektowanym przez klienta.

Może być to doskonały pomysł na biznes, w szczególności, gdy podejdziemy do tego na poważnie, ale też z dużą dawką wyobraźni i dobrego humoru. Rozważając ten przepis na własną działalność, warto wziąć pod uwagę rodzaj koszulek, które będziemy sprzedawać. Koszulki bawełniane nadają się do tego interesu najlepiej, gdyż są najbardziej uniwersalne, dobrze się zachowują podczas prania i łatwo przychodzi drukowanie na nich napisów.

Ten pomysł na interes można prowadzić w internecie, tworząc specjalną stronę www temu poświęconą, a z pewnością liczyć możemy na większe zainteresowanie naszymi produktami. Zainteresowanie na tego typu usługi wzrasta wraz ze zbliżającymi się  świętami, uroczystościami, wtedy zamówień będzie nam przybywać. Opcja zlecenia nadruku zaprojektowanego przez klienta to także ukłon w jego stronę, ponieważ koszulka, którą otrzyma będzie odzwierciedleniem jego pomysłu. Większość z naszych dochodów generowana będzie przez drukarnię, gdyż to w drukarni są przyjmowane zamówienia indywidualnych nadruków na konkretnych tkaninach.

Usługa wytwarzania indywidualnych koszulek jeszcze kilka lat temu wydawać by się mogła dość nowatorskim pomysłem na biznes, dziś wejście w ten sektor na rynku jest trudniejszy, aczkolwiek nie niemożliwy. Liczy się dobra strona internetowa, zaprojektowana tak, by przyciągała potencjalnych klientów, znajdujących ją po skutecznej reklamie w internecie. Nie zapominajmy także o bogatej ofercie naszych wyrobów, tak by być konkurencyjnym wobec innych wytwórców.

Cenę za jedną koszulkę możemy ustalić na poziomie 40 złotych, z zależeć ona będzie i od jakości koszulki i od rodzaju nadruku.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

3 thoughts on “Nadruki na koszulkach

 • 8 września 2011 o 10:54
  Permalink

  Nie wydaje mi się, żeby można było zarobić na tym krocie, ale na pewno dysponując odpowiednią kreatywnością można zrobić ciekawy biznes.

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  Odpowiedz
 • 3 października 2011 o 13:08
  Permalink

  Witam! Jestem właścicielem domeny, która idealnie pasuje do w/w biznesu. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy.

  VA:F [1.9.18_1163]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  Odpowiedz
  • 20 grudnia 2011 o 11:51
   Permalink

   Cześć
   szukam pomocy z zakresujak założyć i od czego zacząć bizness z koszulkami i nadrukiem
   czy mogę prosić o jakieś porady fachowca w tej dziedzinie?

   VA:F [1.9.18_1163]
   Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *