Portal pracy

Pomysły na biznes to nie tylko pomysły realizowane są w świecie rzeczywistym. Większość z opisywanych inspiracji stanowią te, które można realizować na drodze wirtualnej, ale mające skutki realne.
Takim pomysłem może być portal, który pomaga dużym firmom w rekrutacji przyszłej kadry.

Portal ten będzie obsługiwał cały proces rekrutacji, z możliwością zarządzania przez pracodawcę, od momentu, w którym opublikowane zostaną oferty pracy poprzez opcję filtrowania przyszłych kandydatów. Ważną zaletą portalu pomagającego w rekrutacji pracowników jest jego współpraca ze sztabem rekrutującym aż do momentu kiedy podsumujemy koszty całego procesu. System taki jest bardzo łatwy w obsłudze, a przede wszystkim wygodny dla pracodawcy.

Ze szczególnych profitów naszego przepisu na biznes, z pewnością możemy wymienić wygodną filtrację kandydatów i ich wyszukiwanie w bazie. Baza danych obejmująca wszystkie CV, a która powstanie na naszym portalu będzie przejrzysta, a kandydaci automatycznie zostaną podpięci pod projekt rekrutacyjny, który pasuje do ich wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Taki sposób pozwala na wygodne oznaczenie i etykietowanie kandydatów.

Nasz biznes może oferować także integrację portalu rekrutacyjnego z innymi darmowymi portalami i wyszukiwarkami, które wzmocnią reklamę naszych ogłoszeń, a nie będzie to generować dodatkowych kosztów dla klientów. Jeśli nasza oferta portalu rekrutującego pracowników zyska uznanie wśród firm średniego szczebla, możemy liczyć na wysokie zarobki. Ten rodzaj własnej działalności powinien oferować procesy rekrutacji w strukturze centralnej jak i rozproszonej. Taka forma sprawi, że nasz klient będzie miał pewność, że nasz portal przez swoje metody będzie się dostosowywał do jednostkowego procesu rekrutacyjnego.

Taki przepis na biznes pozwala nam jako jego autorom zarobić niemałe pieniądze, a dla naszych klientów jest środkiem do redukcji kosztów rekrutacji, które mogą być mniejsze o ponad 80% w skali rocznej. Jeśli nasz portal ma pomagać w skutecznym pozyskiwaniu kandydatów, musi mieć stronę internetową, która swym wyglądem będzie dostosowana do stron korporacyjnych. Taka estetyka służy aktywnemu pozyskiwaniu kandydatów i tworzeniu profesjonalnych stron poświęconych karierze. Odpowiednia optymalizacja strony pod kątem najpopularniejszej wyszukiwarki Google z pewnością przyczyni się do sukcesu naszego biznesu.

Strona Kariery na naszym portalu pozwoli kandydatom na swobodne aplikowanie na oferty pracy oraz zapewni ich, że każda z ofert jest aktualna, przede wszystkim poprzez możliwość ustawienia daty, kiedy oferta wygaśnie. Nasz system rekrutacyjny to nowoczesne rozwiązanie ułatwiające i przyśpieszające procesy rekrutacji w wielu firmach. Portal taki z pewnością cieszyć się będzie dużą popularnością wśród kandydatów, gdyż poza ofertami pracy znajdą oni także wywiady z pracownikami, przykładowe ścieżki kariery oraz odpowiedzi na szereg pytań dotyczących przyszłej pracy. Jeśli jesteś szefem małej lub średniej firmy, a nie stać cię na profesjonalny proces rekrutacji kandydatów, już dziś wykorzystaj nasz pomysł na biznes i ciesz się z jego efektywnych owoców.

One thought on “Portal pracy

 • 29 sierpnia 2011 o 20:20
  Permalink

  Ciekawy pomysł, jednak istnieje kilka „ale”. Generowanie pomysłów na biznes to jedno – można ich stworzyć podczas jednej sesji burzy mózgów kilka bądź kilkanaście. Druga sprawa to przeanalizowanie pomysłu i ocenienie, czy jest możliwy do realizacji ze względu na konieczne zasoby i czy ma szansę znieść konkurencję rynkową w ramach założonego budżetu.
  Jak to się mawia: wszystko jest możliwe, jak są pieniądze.
  W mojej ocenie biznes typu „home business” jest opcją dużo bardziej atrakcyjną ze względu na śmiesznie niską wartość inwestycji i ogromny potencjał zarobkowy.

  Pozdrawiam,
  Wojciech Diechtiar

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *