Internetowy sklep zoologiczny

Każdy z nas kocha zwierzęta i zapewne w swoim życiu miał jakiegoś pupila – kota, psa, ptaka lub gryzonia. Liczby wskazują, że w Polsce żyje ok. 14 mionów psów i kotów.
Posiadanie zwierzaka wiąże się z dbaniem o niego i pielęgnowaniem – karmieniem, sprzątaniem, chodzeniem na spacery. Firmy produkujące akcesoria zoologiczne prześcigają się w wymyślaniu wynalazków, zabawek, które uszczęśliwią życie naszym pupilom, dlatego tak często odwiedzamy wtedy sklep zoologiczny.

Przy założeniu, że aż 1 Polaków ma jednego zwierzaka, możemy pomyśleć o uruchomieniu internetowego sklepu zoologicznego, mając dużą pewność, że w tym gronie znajdziemy naszych odbiorców. E –zoolog ma przewagę nad stacjonarnym sklepem, ponieważ zakupy odbywające się w sieci są ogólnopolskie, a nie regionalne. Jako przedsiębiorcy działający on-line, bez konkretnego punktu sprzedaży, możemy obniżać ceny. Brak pracownika i kosztu utrzymania lokalu to dla nas dodatkowe oszczędności, sięgające nawet 3-4 tys. złotych.

Jak zatem rozkręcić nasz nowy pomysł na biznes?

Najważniejszą rzeczą jest dokonanie wpisu nowej działalności w Urzędzie Miasta lub Gminy, a następnie zapoznanie się z technicznymi aspektami przedsięwzięcia.
By nasz internetowy sklep zoologiczny sprawnie działał powierzmy zrobienie jego strony profesjonalnej firmie informatycznej, która dobierze grafikę i zbuduję odpowiednią witrynę. Koszt strony WWW wyniesie nas maksymalnie do 8 tysięcy złotych. Ta inwestycja z pewnością przybliży nas do klientów, gdyż o wiele przyjemniej robi się zakupy on-line, gdy strona jest czytelna i intuicyjna.

Warto zadbać o sprawdzonych dostawców, gdzie możemy negocjować ceny przy zamawianiu towaru. Każdy dobry sklep internetowy dba o swoich klientów i co jakiś czas organizuje promocje i darmową przesyłkę, powyżej określonej kwoty zakupu. Posiadając biznes internetowy pomyślmy o powierzeniu zamówionych przesyłek firmie, która będzie pośredniczyć między przedsiębiorstwem transportowym a podmiotami, gdyż mamy wtedy szansę na korzystniejsze ceny za nadanie paczek.

Patrząc na funkcjonujące już w sieci sklepy internetowe oferujące artykuły zoologiczne, mamy szansę na powodzenie naszego biznesu. Jeśli oferowany przez nas towar będzie w atrakcyjnej cenie, a poruszanie po witrynie internetowej sprawne i szybkie, możemy liczyć na szybkie zyski z tej działalności.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 5.0/5 (1 vote cast)
Internetowy sklep zoologiczny, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *