Punkt bukmacherski

Każdy z nas ma z pewnością swój ulubiony sport, któremu kibicuje. Dla większości z nas kibicowanie i typowanie wyników rozgrywek to zabawa, ale są też i tacy, dla których jest to okazja, by podnieść adrenalinę poprzez obstawianie wyniku.
W punkcie bukmacherskim obstawiać można prawie wszystko, począwszy od wyników rozgrywek sportowych aż po ilość trafień w Lotto.

Czy myślałeś kiedykolwiek, by taki punkt uczynić pomysłem na biznes?

Typując określoną pozycję swej ulubionej drużyny bądź też innych wyników, gracz ma szansę otrzymać odpowiedni ekwiwalent w wypłacie gotówkowej.
Każdy punkt bukmacherski samodzielnie decyduje o nadaniu rangi doniosłym wydarzeniom dla danego kraju, podnosząc poziom wygranej. Takimi wydarzeniem są z pewnością wybory prezydenckie.
W jaki sposób zarania na siebie taki biznes?
Większość zarobku pochodzi z przegranych typowań, a jeśli zdarzają się wygrywający szczęściarze, to wygrana z reguły idzie na obstawienie kolejnych wyników.

Jak zatem rozpocząć nowy interes?

Najprostszym rozwiązaniem jest nawiązanie współpracy z popularnym punktem działającym w tym systemie, jak Millenium, Totomix, Profesjonał, STS.
Od danego systemu partnerskiego uzależnione będą parametry według których będziemy działać. Wymogiem jest posiadanie lokalu użytkowego, na parterze o odpowiedniej widoczności, jeśli chodzi o wejście.

Do obsługi punktu wystarczy jedna osoba. Z niezbędnego wyposażenia musimy zakupić krzesła, stoły, komputer, drukarkę, aktywną linię telefoniczną oraz tablice informacyjne, gdzie będziemy umieszczać pojedyncze kursy.
Nasza umowa z licencjodawcą będzie wymagała procentowego odstąpienia zysków z zawartych transakcji.

Zyski, jakie zdołamy uzyskać z naszego przepisu na biznes będą zależne od klienteli, co jest zdeterminowane zainteresowaniem tematyką bukmacherską oraz wielkością miasta, w którym założymy działalność.
Punkt bukmacherski jest przeznaczony tylko dla dorosłych, warto to mieć na uwadze przy szukaniu lokalu, by nie zakładać interesu przy ośrodkach szkolnych.

Punkt nasz powinien posiadać swój regulamin, który będzie określał, do jakiej kwoty będą zawierane transakcje, dla zapewnienia bezpieczeństwa własnego i graczy.
Do największych naszych konkurentów zaliczyć możemy sprzedaż internetową, jednak i tu  tradycyjny system ma przewagę, gdyż chętniej są zawierane transakcje „z rąk do rąk” niż wirtualne zakłady.

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *