Nowoczesne biuro matrymonialne

Czy w dobie telefonii komórkowej i wszechobecnego internetu samotne osoby poszukują współtowarzyszy przez biuro matrymonialne? Dopóty ludzie stawiać będą sobie pytanie o swe drugie połówki dopóki biuro matrymonialne będzie miało rację bytu.

Zapytasz pewnie czy takie biuro jest dobrym przepisem na biznes? Otóż tak, jeśli nasza rola swatki nie będzie ograniczona li tylko do znalezienia partnera/partnerki na całe życie. Osoby korzystają z biura matrymonialnego, gdy znaleźli się na trudnym etapie swego życia, ale także by dowiedzieć się więcej o sobie, odkryć swe mocne strony, otworzyć się na świat i ludzi.

Nasze biuro matrymonialne ma być miejscem, gdzie samotne osoby znajdą swe bratnie dusze, ale także odkryją w sobie cechy, które przybliżą ich do innym, pozwalając otworzyć się na miłość.

Ten mały biznes może być doskonałym miejscem na spotkania ludzi szukających sensu życia. Nasz interes w postaci biura matrymonialnego ma być możemy uczynić miejscem, gdzie samotne, poszukujące osoby będą mogły liczyć na pomoc w rozpoznaniu swych pragnień, tęsknot oraz oczekiwań wobec życia i partnera.

Pomocnym środkiem w znalezieniu towarzysza na życie może być współpraca z trenerami i i psychologami, którzy pomogą zdiagnozować oczekiwania i przyczyny, dla których nie możemy znaleźć wybranego partnera. Taki program pozwala nie tylko poznać przyczyny, dla których znalezienie partnera staje się niemożliwością, ale też przyczyni się do urealnienia swych oczekiwań wobec partnera. Dobra relacja między trenerem rozwoju osobistego a klientem buduje wzajemne zaufanie, co owocuje otwartością na nowe przyjaźnie, miłości. Czasami szukamy daleko, w nowa miłość jest bardzo blisko, wystarczy tylko się rozejrzeć.

Własna działalność obejmująca prowadzenie biura matrymonialnego może być doskonałym pomysłem na biznes pod warunkiem, że podejmiemy współpracę z dobrymi trenerami rozwoju osobistego pod warunkiem, że stworzymy w nim ciepłą, domową atmosferę. Nie zrażajmy się małymi niepowodzeniami, bo przecież każdy kiedyś zaczynał i my mamy szansę na rozkręcenie naszego biznesu.

One thought on “Nowoczesne biuro matrymonialne

 • 11 września 2011 o 13:22
  Permalink

  Witam serdecznie – jestem w dylemacie,- mam lokal w USTRONIU trochę na uboczu,- miałam swój biznes ale nie wypalił ,chciałam go wynająć lub sprzedać, też nie wyszło pytanie dlaczego – lokal jest mój ale teren pod lokalem jest PKP,-której musze płacić 750.00 co miesiąc.Chciałam wykupić ten teren ale kolej jest oporna,wykupić odemnie też nie chcą .Nie stać mnie na opłaty więc muszę go zburzyć. Może macie jakiś pomysł.
  Lokal o pow- 44m2 użytkowej- odremontowany łącze internetowe, alarm,ogrzewane kominkiem -jest jeszcze piętro do wykorzystania .Z poważaniem ELA
  Dziękuję za zainteresowanie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *