Sklep dla nastolatków

Fala popularności kultury hip hopowej nadal nie zwalnia, a wraz z nią radzą sobie dobrze, poza wytwórniami płytowymi, także sklepy, które w swej ofercie mają ubrania i wszelkie akcesoria dla nich charakterystyczne.
By uruchomić taką działalność, należy posiadać niezbędne wyczucie trendów w tej dziedzinie.

Właściciele sklepów w podobnym charakterze z pewnością podpowiedzą nam, że najlepsze rezultaty daje chodzenie na imprezy, znajomość ludzi i tego co się nosi.
Najbardziej skuteczne rozwiązanie to nawiązanie współpracy w ramach franchisingu z przedstawicielstwem koncernu LPP, który posiada między innymi markę Cropp Town.

Jedyne, co musimy posiadać to odpowiedni ku temu lokal, a za wystrój i wyposażenie sklepu odpowiada firma LPP. Firma ta zapewnia nie tylko szkolenia, ale również jest decyzyjna w kwestii asortymentu. Dając nam do dyspozycji znaną markę, jest ona jedynym właścicielem towaru i kas fiskalnych.

Jako prowadzący nowy biznes jesteśmy pośrednikami, otrzymując w zamian właściwą prowizję od uzyskanego obrotu. Warto zaznaczyć, iż będąc franchisingobiorcami nie ponosimy ryzyka, które związane jest z posiadanym towarem, a wiadomo, że w tym biznesie jest ono największe.
Uruchomienie sklepu z odzieżą dla modnych nastolatków wiąże się z dostosowaniem lokalu pod konkretny rodzaj sprzedaży, co wynieść może nawet do 100 tysięcy złotych.

Odpowiednie podejście do sprzedaży i znajomość branży hip hopowej generuje 1/5 średniego obrotu, a za resztę odpowiada marka Cropp Town, która zapewnia jakość wyrobów, decyduje o wielkości naszego sklepu, konkurencji wokół nas i miasta, gdzie rozpoczniemy działalność.

Przed rozpoczęciem nowego interesu, istotne jest byśmy zorientowali się do warunków franchisingu narzuconych przez firmę LPP. Sklepy z odzieżą dla modnych nastolatków są otwierane w średniej wielkości miastach, liczących sobie do 100 tysięcy mieszkańców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *