Sklep z lokalnymi gatunkami piw

Wielu z nas pewnie nieraz zastanawiało się, co możemy zrobić, żeby zdobyć dodatkowe pieniądze, jaki pomysł na biznes przekuć na nasz osobisty sukces. Dużym powodzeniem cieszą się małe sklepiki, które stawiają na oryginalne pomysły, jak sprzedaż piwa z najróżniejszych zakątków Polski, a nawet świta.

W dobie produkcji przemysłowej zdobycie oryginalnego piwa, które nie pochodzi ze znanych browarów jest nie lada sukcesem. Prowadzenie sklepu z piwem dla smakoszy może być dla nas niemałym wyzwaniem, a dla lokalnych smakoszy piwa miejscem, gdzie będą mogli znaleźć swoje ulubione smaki i gatunki piwa. To przecież atmosfera sklepu i bogaty wybór złocistego napoju czyni z niego miejsce spotkań i pogawędek o piwie. Małe browary rozsiane po całej Polsce, coraz częściej nie są w stanie przetrwać monopolu dużych międzynarodowych korporacji produkujących piwo, a przecież właśnie o to chodzi, by wspierać i promować małe, często prywatne browary, które produkują piwa na bazie naturalnych źródeł i składników.

Sklep z piwem oryginalnym i rzadkim będzie idealnym rozwiązaniem i pomysłem na biznes zarówno dla wielbicieli i smakoszy piwa, ale też dla każdego miłośnika tegoż napoju. Taki lokalny pomysł na biznes może okazać się nie tylko źródłem dodatkowego zarobku, ale też stanowić miejsce integrujące społeczeństwo – w naszym przypadku krąg smakoszy piwa.

By zrealizować nasz plan utworzenia takiego sklepu, wystarczy niewielki lokal w łatwo dostępnym miejscu, mała promocja poprzez dystrybucję ulotek lub poprzez sieć znajomych oraz pasja, która pozwoli zarazić naszym uwielbieniem dla piwa innych ludzi.

2 thoughts on “Sklep z lokalnymi gatunkami piw

  • 20 listopada 2011 o 22:07
    Permalink

    Chętnie nawiążę współpracę w tym zakresie z osobami z warmińsko-mazurskiego. przychody nie powalą na kolana w krótkim czasie ale dla konesera jest to gratka.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *