Czym są standy reklamowe POS i gdzie znajdują zastosowanie?

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz skutecznej formy promocji swojej firmy? Inwestujesz coraz większe pieniądze w reklamę digitalową, która nie przynosi oczekiwanych efektów? Chciałbyś spróbować nowych rozwiązań, które mogą okazać się synonimem pomocnej dłoni? Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej raz, to znaczy, że trafiłeś w odpowiednie miejsce! W tym artykule wyjaśnimy Ci, czym są standy reklamowe POS i podpowiemy, gdzie znajdują zastosowanie. Wskażemy Ci także zaufaną drukarnię wielkoformatową, w której warto realizować tego typu projekty. Wyjaśnimy również, na czym polega fenomen standów reklamowych POS. Brzmi ciekawie? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię do lektury poniższej treści!

Standy reklamowe POS – Co to właściwie jest?

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są standy reklamowe POS. To nic innego, jak nowoczesne narzędzie marketingowe, którego zadaniem jest poprawa wizerunku przedsiębiorstwa. Przyjmują one formy, między innymi, mebli kartonowych i tekturowych postaci, dzięki czemu logo marki jest mocno zakorzeniane w świadomości potencjalnego klienta i budzi w nim pozytywne skojarzenia. O rodzajach standów reklamowych opowiemy co nieco w poniższej części artykułu.

Więcej na temat wskazanego przez nas zagadnienia przeczytasz na oficjalnej stronie drukarni wielkoformatowej Grupa Luxpol: https://grupaluxpol.pl/standy-reklamowe-pos/. To przedsiębiorstwo z ponad 25-letnim doświadczeniem, które zajmuje się realizacją licznych projektów promocyjnych, w tym, oczywiście, standów reklamowych POS.

Meble i displaye kartonowe

Jednymi z najbardziej popularnych standów reklamowych POS są meble i displaye kartonowe. To produkty wykonane z wysokiej jakości ekologicznych materiałów tekturowych, które, wbrew pozorom, wyróżniają się stosunkowo długą żywotnością. Meble i displaye kartonowe znajdują zastosowanie podczas promocji w supermarketach i galeriach handlowych, a także na wszelkiego rodzaju imprezach i eventach. Ich podstawową zaletą jest wyjątkowo korzystny stosunek ceny do jakości i indywidualny, niepowtarzalny projekt dopasowany do potrzeb zarządu przedsiębiorstwa. W tym miejscu nie sposób nie wspomnieć także o oszczędności – wszak warto zaznaczyć, że w standy reklamowe POS inwestuje się jednorazowo, by następnie służyły one przez długi czas.

Bramy kartonowe – Standy reklamowe POS

Kolejnym przykładem standów reklamowych POS są bramy kartonowe ze stuprocentową powierzchnią zadruku. Znajdują one zastosowanie zarówno podczas promocji lub otwarć supermarketów, jak i halowych zawodów sportowych. Wskazane standy reklamowe POS są wykonywane z tektury falistej EB i charakteryzują się kolorystyką zadruku typu full colour. Końcowy projekt jest laminowany, co znacząco wpływa na jego żywotność. Wskazana powyżej drukarnia wielkoformatowa Grupa Luxpol pracuje na innowacyjnym ploterze Kongsberg, dzięki czemu ma możliwość dowolnego frezowania, bigowania i wycinania elementów.

Postacie kartonowe – Czy tylko dla dzieci?

Na przestrzeni ostatnich lat ogromną popularność zyskały postacie kartonowe. I choć wydawać by się mogło, że to produkty, których zadaniem jest dotarcie wyłącznie do dzieci, prawda wygląda zupełnie inaczej. To fakt – wskazane standy reklamowe POS są wykorzystywane podczas imprez dziecięcych i spektaklów kinowych, ale… Być może Twoja firma posiada własnego superbohatera, którego warto byłoby postawić przy wejściu do firmy? Wszak nie ulega wątpliwości, że tego typu rozwiązanie wywoła uśmiech na twarzach klientów! Pamiętaj, że pozytywne nastawienie odbiorców do Twojego przedsiębiorstwa jest kluczem do sukcesu.

Standy reklamowe POS – Zalety wskazanego rozwiązania

Podstawową zaletą standów reklamowych POS jest oszczędność i ekologia. Jak zostało wyżej wspomniane, omawiane przez nas rozwiązanie jest wielorazowe – to ukłon nie tylko dla Twojego budżetu, ale także dla planety. Wszak oczywistym jest, że nadprogramowa produkcja odpadów nigdy nie jest dobra – zawsze warto wybierać produkty wielokrotnego użytku. Kolejnym pozytywem płynącym z inwestycji we wskazane narzędzie jest oddziaływanie na świadomość konsumentów. W świecie, w którym reklamy zaczęły irytować, budzenie pozytywnych skojarzeń jest na wagę złota. W tym miejscu należy wspomnieć także o budowaniu wizerunku marki – przedsiębiorstwo, które inwestuje w liczne gadżety związane ze swoją działalnością, z całą pewnością będzie postrzegane jako godne zaufania.

Podsumowanie – Czy warto inwestować w standy reklamowe POS?

Z powyższego artykułu dowiedziałeś się, czym są standy reklamowe POS i jakie narzędzia wchodzą w ich skład. Czy zatem warto inwestować we wskazane przez nas rozwiązanie? Odpowiedź na to pytanie może być tylko jedna: tak! Standy reklamowe POS to narzędzia, które znacząco wpływają na wizerunek większości przedsiębiorstw i sprawiają, że zyskują one pozytywne skojarzenia wśród potencjalnych klientów.

Jeśli zatem zastanawiasz się nad inwestycją we wskazane przez nas produkty, czym prędzej kliknij we wskazany wyżej link i skonsultuj swój pomysł ze specjalistą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *