Producent wanien z betonu mineralnego

Urządzasz właśnie swoją łazienkę? Jest ona na tyle duża, że zastanawiasz się, w jaki sposób dobrze wykorzystać przestrzeń? Trafiasz we właściwe miejsce!

Wśród dostępnych modeli znajdziesz wersje prostokątne, zaokrąglone oraz całkowicie okrągłe – wszystkie przeznaczone do zabudowy. Proponujemy także modele wolnostojące (standardowe oraz przyścienne). Jesteśmy zatem pewni, że znajdziesz u nas doskonałe rozwiązanie dla swojej łazienki!

Obecnie wykorzystuje się całkiem szeroką gamę materiałów do produkcji wanien wzmacnianych dodatkowo żywicą epoksydową – zarówno tych do zabudowy, jak i wolnostojących. Na rynku znaleźć można m.in. modele wykonane ze stali emaliowanej lub akrylu, żeby wymienić jeszcze kilka innych tytułem przykładu. My natomiast korzystamy wyłącznie z materiału, który samodzielnie opracowaliśmy i który sami wytwarzamy, czyli Mineral Composite, występującego także pod nazwą betonu mineralnego lub lanego marmuru. Jest on dodatkowo pokryty warstwą żywicy zapewniającej mu niezrównaną wytrzymałość na eksploatację oraz uszkodzenia mechaniczne.

Producent wanien z betonu mineralnego – wytrzymałe produkty wysokiej jakości

Zalety betonu mineralnego można by wymieniać naprawdę długo. Jest to znakomity materiał zarówno dla wanien do zabudowy i wolnostojących, jak również dla umywalek oraz mis. Oprócz tego, że dzięki warstwie żywicy odznacza się on wyjątkową wytrzymałością, jest także wyjątkowo estetyczny oraz praktyczny. Nie sprawia żadnych kłopotów przy czyszczeniu,
a do tego posiada właściwości antybakteryjne potwierdzone badaniami. Jest to szczególnie przydatna cecha w pomieszczeniach, gdzie panują idealne warunki do rozwoju licznych drobnoustrojów. Co więcej, beton mineralny z domieszką żywicy znakomicie zachowuje utrzymuje ciepło, dzięki czemu będziesz mieć możliwość spędzenia długich, przyjemnych chwil w swojej wannie – nieważne, będzie ona wolnostojąca czy zabudowana.

Od ponad 40 lat działamy na rynku jako producent wanien wolnostojących oraz do zabudowy. Dzięki uzyskanemu w ciągu lat doświadczeniu nauczyliśmy się, jak wytwarzać produkty, które nie tylko będą wytrzymałe i praktyczne, lecz także po prostu piękne.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz zadać pytanie związane z właściwościami lub wytrzymałością nano-żywicy wykorzystywanej w produkcji naszych wyrobów? Chcesz dowiedzieć się więcej o betonie mineralnym, zanim złożysz zamówienie? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie https://marmite.eu/pl/, a my postaramy się możliwie najszybciej odpowiedzieć!

VN:F [1.9.18_1163]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *